SKIN, N28

SKIN hoolitseb teie ilu ja heaolu eest seespidiselt. Manustatav pulber sisaldab väga olulisi asendamatuid elemente, milleks on kollageen, hüaluroonhape, looduslikku päritolu C-vitamiin ja Surnumere mineraalid (magneesium ja ilumineraal tsink).

KOLLAGEEN
Kollageen on keha poolt toodetav valk, naha üks olulisemaid elemente, moodustades 70% naha massist ning samuti liigesekõhtre ja luude koostisosa.

C-VITAMIIN
C-vitamiin aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele, mis on vajalik naha, hammaste, igemete, luude, kõhre ja veresoonte normaalseks talitluseks. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

HÜALUROONHAPE
Hüaluroonhappel on nahale kasulik omadus, sest ta seob vett ja aitab seeläbi hoida kogu naha niiskustaset. Üks hüaluroonhappe molekul seob kuni 500 veemolekuli.

SURNUMEREST PÄRIT MINERAALID
Magneesium osaleb rakujagunemise protsessis. Tsink aitab säilitada tervet nahka, juukseid ja küüsi ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest.

Koostis:  I tüüpi hüdrolüüsitud kollageen, looduslik kuivatatud acerola-kirsi (lat. Malpighia glabra L.) ekstrakt, magneesiumtsitraat, naatriumhüaluronaat, tsinksitraat.
Lisa ostukorvi33,60 €